Drewno to doskonały materiał do wykończenia surowej, betonowej klatki schodowej. Jest ciepłe, naturalne, przyjemne w dotyku i przede wszystkim piękne. Jeżeli wiec zamierzacie Państwo odmienić wygląd swoich schodów doskonale trafiliście.

W naszej ofercie znajdziecie drewniane stopnie schodowe wykonane z dwóch najtwardszych krajowych gatunków: dębu i jesionu, ale także i z licznych efektownych odmian drewna egzotycznego (merbau, sapeli, doussie, iroko, orzech amerykański itp.).

Stopnie można zakupić w dowolnym wymiarze do samodzielnego montażu lub razem z usługą instalacji i wykończenia, którą w atrakcyjnej cenie chętnie wykonają nasi fachowcy.

 Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy lub  telefonicznie. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wstępną wycenę od ręki, uzyskają Państwo również wszelkie niezbędne informacje dotyczące sposobu realizacji zamówienia.

Stopnie możemy wykonać z wielu gatunków drewna,  podstopnie natomiast również z naturalnego kamienia, płytek ceramicznych lub MDF lakierowanego dowolnym kolorem z palety RAL.

Zobacz także ofertę schodów samonośnych.

Schody drewniane na beton

Skontaktuj się z nami!

Zamów bezpłatny pomiar i wycenę.

Kontakt