Proponujemy Państwu poniżej kilka rodzajów z balustrad do schodów wewnętrznych możliwych do nabycia w firmie DREWEX. Są to rozwiązania, w których oprócz drewna pojawiają się również elementy ze stali kwasoodpornej i szkła, nawiązując do modnego obecnie nowoczesnego trendu we wzornictwie użytkowym, charakteryzującego się prostotą i nieskomplikowaniem. Wszystkie elementy prezentowanych poniżej balustrad produkowane są w firmie Drewex i mogą być zakupione osobno lub w zestawach.

Podstawowymi zaletami proponowanych przez nas rozwiązań są:

Konkurencyjna cena

Całkowity koszt wykonania tych balustrad jest o około 40-50% mniejszy niż balustrad wykonywanych przez firmy specjalizujące się tylko w balustradach ze stali kwasoodpornej i szkła.

Wygoda

Balustrady, które Państwu proponujemy są przygotowane tak, aby zamontował je ten sam wykonawca "stolarz”, który montuje u Państwa parkiety i schody.

Estetyka

Nasze balustrady oprócz akcentu nowoczesnego wzornictwa (stal kwasoodporna i szkło) w większości wykonane są z drewna (słupki i poręcze), materiału naturalnego, "ciepłego" i przyjemnego w dotyku.

Balustrada ze szkłem bezpiecznym

Orientacyjna cena to od około 1500 zł/mb + vat
Dokładna wycena możliwa jest dopiero wykonaniu wykrojów szkła oraz określeniu gatunku drewna i ilości potrzebnych słupków.

Balustrada z prętami ze stali INOX

Orientacyjna cena od ok.1000zł/mb + Vat
Dokładna wycena możliwa jest po przeanalizowaniu projektu schodów.

Balustrady z tralkami i słupkami z elementami INOX

Występują w wielu wzorach i w zróżnicownych cenach, które określone zostały w dostępnym na stronie cenniku (pdf).

Balustrady drewniane DREWEX

Skontaktuj się z nami!

Zamów bezpłatny pomiar i wycenę.

Kontakt